MIŠKO KIRTIMAS IR IŠTRAUKIMAS

Miškų kirtimas bei tvarkymas – išmanymo, kruopštumo ir teisinių žinių reikalaujantis darbas. Kertant miškusneatsakingai, pažeidžiama bioįvairovės pusiausvyra, sužalojama miško paklotė, sugadinamos gyvūnų buveinės.

Atsakingas ir profesionalus miškų kirtimas – miškininko pareiga, kurią mes nepriekaištingai vykdome. Mūsų bendrovės darbuotojai vadovaujasi nuostata – tausoti ir saugoti medžius. Kad darbai vyktų efektyviai ir racionaliai, UAB Girvytis darbuotojai kontroliuoja kiekvieno miško kirtimą ir tvarkymą.

Vyrauja nuomonė, kad kertantiems miškus terūpi pasipelnyti. Verta žinoti, kad medžių kirtimasgriežtai reglamentuotas. Teisė kirsti mišką įgyjama tik gavusiems regionų aplinkos apsaugos departamentų rajonų (miestų) agentūros leidimą.

Taip pat mūsų profesionali komanda pagal Jūsų pageidavimą ir poreikius greitai ir saugiai atliks medienos ištraukimo darbus į tarpinius sandėlius sutartoje vietoje. Mes pasirūpiname, kad traukiant medieną iš miško nebūtų sunaikintas pomiškis, todėl prieš miško kirtimą iškertamos valkšnos t.y. koridoriai, kurie yra nukreipti į miško kelią, prie kurio įrengiama ištrauktos medienos saugojimo aikštelė. 

Tvirtai nusprendėte išsikirsti savo mišką? Ieškote profesionalios medkirčių komandos? Tai mūsų sritis! Susisiekite, mūsų profesionali medkirčių komanda pasiruošusi Jums padėti!

Domina mūsų paslauga?

Susisiekite su mumis!
Perkame mišką su žeme arba išsikirsti

Arba susisiekite su mumis!

+370 682 68079
ramunas.mediena@gmail.com